Mazurski Kantor Zdrowia

Przejdź do najzdrowsze.pl by dowiedzieć się więcej o surowcach naturalnych:

Wymieniamy zdrowie na lepsze. W dawnej tradycji mianem kantoru określano biuro młynarza, apteki oraz innych usług rzemieślniczych.  

 

Nawiązujemy do zwyczajów lokalnych związanych z tradycyjną uprawą i zbiorem ziół mazurskich oraz roślin z innych stron świata. Okolica Browiny słynęła kiedyś z ziela „chućkogój” czyli z żywokostu lekarskiego zbieranego na skarpach doliny rzeki Marózki i okolic wzgórz Grunwaldu. Od czasów średniowiecza działał w okolicy Turowski Młyn, młyn wodny gdzie mielono różnego rodzaju nasiona, suszone rośliny i gdzie zawsze tętniło życie ludności mazurskiej, związanej z tradycją polską. W wiosce znajdował się również sklep kolonialny gdzie można było nabyć owoce, przyprawy i zioła z dalekich, zamorskich krain.

Zajmujemy się od kilku lat rzemiosłem zielarskim, w pełni naturalną uprawą, bioprodukcją na własnym terenie w obszarze krajobrazu chronionego lub sprowadzamy tradycyjne zioła kolonialne w ramach osobistych podróży weryfikujących jakość naturalnych upraw i zbiorów. Proces suszenia i mielenia jest wykonywany metodą tradycyjną z wiedzą współczesną spełniającą najwyższe wymogi jakościowe. Nie jesteśmy zakładem przemysłowym ale manufakturą i każdy nasz wyrób jest ręcznie pakowany i spełnia najwyższe wymogi jakościowe produktów naturalnych. Specjalizujemy się również w przygotowaniu w konsultacji z naszymi specjalistami mieszanki ziół na Państwa życzenie. Po przez nasz zespół sprzedażowy działający jak tradycyjny kantor młyński który był zawsze blisko problemów ludzi i ich potrzeb, staramy dotrzeć do klientów poszukujących zdrowych, naturalnych terapii a często wręcz pomocy w walce z problemami i chorobami cywilizacyjnymi. Robimy wszystko by nasz klient nie dokonywał jednorazowego zakupu naszego produktu ale by pierwszy zakup był odkryciem naszych dużych, zielarskich możliwości i powodem do powrotu do naszego kantora ponownie. Specjalizujemy się w roślinach prozdrowotnych o działaniu witalizującym – antystresowym, uspokajającym, pobudzającym, nasennym, przywracającym równowagę psychiczną i metaboliczną. 

W sielskim krajobrazie Mazur ludzie od wieków radzili sobie z problemami i niedogodnościami w samopoczuciu. Zioła były zarówno zbierane z własnych pól jak i zakupywane w sklepach kolonialnych. Zapraszamy wszystkich do poszukiwana odpowiednich roślin dla własnej pogody ducha oraz lepszego samopoczucia. Na poprawę nastroju oraz na dolegliwości polecamy Państwu całą gamę naszych produktów prozdrowotnych: ekologiczne Herbatki z sielskimi, wiejskimi nazwami, mieszanki ziół na życzenie, zioła jednoskładnikowe. Wytłumaczymy jak działa i sposób stosowania aby skuteczność była w 100 %. Gwarancja jakości oraz działania ponieważ sami pijemy nasze herbaty na zdrowie.

W miejscowości Turowski Młyn prowadzimy sprzedaż naszych produktów są to m.in: naturalne surowce zielarskie tj: ziele tymianku, szałwii, kwiat rumianku, pysznogłówki, ziarno ostropestu oraz inne ziela. W sprzedaży również naturalne soki, olej z żywokostu, suplementy diety oraz naturalne kosmetyki. Mamy również w ofercie produkty kolonialne np. zielona, ziarnista kawa z Etiopii lub Moringa olejodajna. Nasza oferta stale się poszerza o nowe i sprawdzone produkty dobrych marek.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy. Bądź z nami silny i zdrowy jak TUR! 

e-mail: bok@najzdrowsze.pl tel. +48 tel:730 044 409

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego: www.najzdrowsze.pl