Surowiec zielarski luzem- Arcydzięgiel Litwor, anielskie ziele -1kg

Wyróżnione
arcydz
arcydzie
korzen-nac-ziele-angielskie-2
korzen-nac-ziele-angielskie-1
10 

Cena za 50g

Zastosowanie:

To roślina, której właściwości lecznicze doceniono już w średniowieczu. Ówcześni zakonnicy nazywali Arcydzięgiel “Zielem Ducha Świętego” i zalecali zużycie jego korzeni, które są surowcem leczniczy – w celu osiągnięcia długowieczności.

– w zaburzeniach trawienia, wzdęciach,

– jako środek wzmagający łaknienie i pobudzający wydzielanie soku żołądkowego,

– wpływa na ośrodkowy układ nerwowy przeciwlękowo, antydepresyjnie, uspokajająco, usuwa objawy wyczerpania nerwowego,

– ma silne właściwości antybakteryjne, pierwotniakobójcze, przeciwroztoczowe.

Korzeń arcydzięgla zwiększa wydzielanie śliny a także pobudza wytwarzanie soku żołądkowego i enzymów trawiennych. Zwiększa również odporność na stres. Naparem można przemywać skórę zakażoną bakteriami, problematyczne zmiany skórne tj. trądzik.

DZIAŁANIE PROZDROWOTNE

Nasze herbatki powstają wyłącznie z ekologicznych składników, najwyższej jakości i nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów oraz barwinków.

Opakowanie: 50g

Sposób parzenia:

1 łyżeczka na filiżankę| 95 st. C

optymalnie minimum 15min. pod przykryciem.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Posiadane uprawnienia wynikające z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 ( Dz. U. z 2009, Nr 21, poz.n8) w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obrotu pozaaptecznego.

Nasz kantor jest zielarnią Turowskiego Młyna, manufakturą młyńską gotową przygotować mieszanki ziół na Państwa życzenie.

Nawiązujemy do zwyczajów lokalnych związanych z tradycyjnym zbiorem ziół mazurskich. Okolica Browiny słynęła kiedyś z ziela „chućkogój” czyli z żywokostu lekarskiego zbieranego na skarpach doliny Marózki. Od czasów średniowiecza działał w okolicy Turowski Młyn, młyn wodny gdzie mielono różnego rodzaju nasiona i gdzie zawsze tętniło życie ludności mazurskiej z wieloma tajemnicami i sekretami. W wiosce znajdował się również sklep kolonialny gdzie można było nabyć owoce, przyprawy i zioła z dalekich zamorskich krain.

Browina to siedziba Krainy Pogody Ducha – inicjatywy lokalnej stworzonej dla przywracania tradycji życia gospodarczego i społecznego na wsi. Celem naszym jest Pogodę Ducha człowiekowi pomóc przywracać po przez lokalną wytwórczość produktów i usług. Odtwarzanie rekonstrukcji historycznych które animujemy, pokazuje jak Pogodę Ducha ratowano dawniej w czasie wielkich wydarzeń, wojen, bitew, życia codziennego.

Linia Herbat Pogodynka na dobre samopoczucie z własnej, naturalnej uprawy składa się z ziół występujących na terenie Mazur oraz upraw popularnych w różnych kulturach kolonialnych, a które mogą być uprawiane również na mazurskiej wsi. W sielskim krajobrazie Mazur ludzie od wieków radzili sobie z problemami i niedogodnościami w samopoczuciu. Zioła były zarówno zbierane z własnych pól jak i zakupywane w sklepach kolonialnych.

Zapraszamy wszystkich do poszukiwana odpowiednich ziół dla własnej pogody ducha oraz lepszego samopoczucia.

Nasze zioła posiadają również szereg innych właściwości na wiele dolegliwości.

Na poprawę nastroju oraz na dolegliwości polecamy Państwu całą gamę naszych produktów prozdrowotnych: ekologiczne Herbatki, mieszanki ziół, zioła jednoskładnikowe. Zioła mieszamy na życzenie klienta, służymy pomocą przy wyborze ziół na dane dolegliwości. Podpowiemy oraz dobierzemy dla Państwa odpowiednie zioło. Wytłumaczymy jak działa i sposób stosowania aby skuteczność była w 100 %.

Gwarancja jakości oraz działania

Zapraszamy na stronę oficjalnego sklepu stacjonarnego do zakupów detalicznych – www.najzdrowsze.pl
lub o kontakt meilowy: bok@najzdrowsze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Surowce Naturalne
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish