Moringa olejodajna 1kg – naturalna mączka ziołowa

Moringa olejodajna 1kg – naturalna mączka ziołowa

135 

SUROWIEC ZIELARSKI LUZEM
NATURALNA MĄCZKA ZIOŁOWA – MORINGA OLEJODAJNA (łac. Moringa oleifera)

Produkt z Etiopii. “Drzewo życia”. Jest źródłem cennych witamin tj: A,C,E, zapobiega starzeniu się, działa na odporność i niweluje stres oksydacyjny.

Moringa zawiera większość niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu aminokwasów. Jest też jednym z najcenniejszych źródeł antyoksydantów. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, który prowadzi do rozwoju wielu poważnych chorób (m.in. cukrzycy, nowotworów).

Sposób użycia:

Jako dodatek do potraw, sałatek, jogurtów, koktajli. Spożywana także bezpośrednio oraz w postaci naparu.
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu oraz szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Posiadane uprawnienia wynikające z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 ( Dz. U. z 2009, Nr 21, poz.n8) w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obrotu pozaaptecznego.

Nawiązujemy do zwyczajów lokalnych związanych z tradycyjnym zbiorem ziół mazurskich. Okolica Browiny słynęła kiedyś z ziela „chućkogój” czyli z żywokostu lekarskiego zbieranego na skarpach doliny Marózki. Od czasów średniowiecza działał w okolicy Turowski Młyn, młyn wodny gdzie mielono różnego rodzaju nasiona i gdzie zawsze tętniło życie ludności mazurskiej z wieloma tajemnicami i sekretami. W wiosce znajdował się również sklep kolonialny gdzie można było nabyć owoce, przyprawy i zioła z dalekich zamorskich krain.

Browina to siedziba Krainy Pogody Ducha – inicjatywy lokalnej stworzonej dla przywracania tradycji życia gospodarczego i społecznego na wsi. Celem naszym jest Pogodę Ducha człowiekowi pomóc przywracać po przez lokalną wytwórczość produktów i usług. Odtwarzanie rekonstrukcji historycznych które animujemy, pokazuje jak Pogodę Ducha ratowano dawniej w czasie wielkich wydarzeń, wojen, bitew, życia codziennego.

Zapraszamy do zakupów detalicznych na stronę naszego sklepu internetowego https://najzdrowsze.pl/

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish