Sprzedam ziemię ogrodową, torfową, czarnoziem

Wyróżnione
DSC06484
garden-7294
torf

TORFY TO ŻYCIE DLA TWOJEGO DOMU I OGRODU

Oferowane przez nas torfy ze względu na zasobność w substancje mineralne doskonale nadają się zarówno do wzbogacania gleby, jak i stanowią także bazę dla produkcji nawozów torfowych.

OFERUJEMY W SPRZEDAŻY:

– torfy obsuszone typu przejściowego, lekko kwaśne odczyn 5,3-5,6 pH z wysoką zawartością fosforu i magnezu,
– torfy obsuszone typu mokrego, obojętne odczyn 6,9-7,2 pH
– mieszanki nawozowe torfu i gytii ilastej
– ziemia torfowa i ogrodowa, humus

TORFNY WYBÓR. DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ TORF?
Dlaczego warto postawić właśnie na torf? Powodem może być chociażby bardzo duża ilość roślin, które do prawidłowego rozwoju potrzebują kwaśnego podłoża. I tu z pomocą przychodzi właśnie torf. Jednak to nie wszystko. Jedno z ważniejszych zalet torfu jest dużo zawartość składników pokarmowych, z których rośliny mogą skorzystać i dzięki temu prawidłowo wzrastać. Jest znakomitym podłożem dla wielu gatunków roślin oraz posiada bogatą strukturę. Wpływa także na rozluźnienie struktury glebowej i dobre jej napowietrzenie. Jeżeli istnieje taka potrzeba, można go również stosować do zakwaszania ziemi. Torf posiada zatem całkiem sporo zalet, które korzystnie wpływają nie tylko na roślinność, ale również na podłoże w którym się ona znajduje.

Torfy obsuszone typu przejściowego
lekko kwaśne odczyn 5,3-5,6 pH z wysoką zawartością fosforu i magnezu

Torfy obsuszone typu mokrego
obojętne odczyn 6,9-7,2 pH

Ziemia
torfowa i ogrodowa

Mieszanki nawozowe
torfu i gytii ilastej

Zadzwoń i zapytaj

+48 603 321 191
Dysponujemy także ziemią uszlachetnioną, skompostowaną i zawierającą domieszki torfów, będącą znakomitym podłożem dla roślin ogrodowych, do urządzania skwerów, parków i innych terenów zielonych. Oferujemy także torf ogrodniczy użyźniający podłoże. W asortymencie posiadamy ziemię humusową ze skrywki wierzchniej warstwy ziemi. W stanie nieprzetworzonym doskonale nadaje się na uzupełnienie ubytków w terenie na przykład podczas rekultywacji, czy jako ziemia do przydomowych trawników.

Przygotowujemy także mieszanki na zamówienie, również według receptury klientów.

Mieszanki organiczne powstają na bazie ziemi humusowej z domieszkami substancji organicznych które wpływają na żyzność gleb uzupełniając je o mikro- i makroelementy niezbędne do zapewnienia zdrowego rozwoju roślin. Zawarty w ziemi humus powstający w dwuetapowym procesie przekształceń materii organicznej gleb, tj. biologicznego rozkładu szczątków organicznych i wtórnej syntezy, jest niezbędny dla zaistnienia wegetacji. Dodatkowo w zależności od przeznaczenia ziemię można uzupełniać suplementami organicznymi, w sposób naturalny i ekologiczny poprawiając właściwości gleby.

Obszar oferty: Nidzica, Olsztynek, Ostróda, Olsztyn, Szczytno, Działdowo, Mława, Dąbrówno.

COiN Krzysztof Bucholski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Surowce Naturalne
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish