Torfy, czarnoziem, ziemia ogrodowa, ziemia trawnikowa

ziemia-2
30 

TORFY

OFERUJEMY NATURALNE MIESZANKI NAWOZOWE OBOJĘTNE I LEKKO KWAŚNE NA BAZIE TORFÓW PRZEJŚCIOWYCH I NISKICH

Poszukujemy stałych odbiorców i doradzamy jak tworzyć właściwości gleby naturalnymi surowcami uzupełniającymi

Ze względu na zasobność w substancje mineralne, nasz torf doskonale nadaje się zarówno do wzbogacania każdej gleby a także stanowi bazę dla produkcji naturalnych nawozów torfowych.

Oferujemy w sprzedaży:

  • torfy obsuszone typu przejściowego, lekko kwaśne odczyn 5,3-5,6 pH z wysoką zawartością fosforu i magnezu
  • torfy obsuszone typu mokrego, obojętne odczyn 6,9-7,2 pH
  • gytię ilasto-organiczną o odczynie obojętnym
  • mieszanki nawozowe torfu i gytii ilastej
  • ziemia torfowa i ogrodowa
  • inne mieszanki o proporcjach zgodnych z życzeniem klienta humusu, piasku, torfu, gytii

Dysponujemy także ziemią uszlachetnionąskompostowaną i zawierającą domieszki torfów, będącą znakomitym podłożem dla roślin ogrodowych, do urządzania skwerów, parków i innych terenów zielonych. Oferujemy także torf ogrodniczy użyźniający podłoże. W asortymencie posiadamy ziemię humusową ze skrywki wierzchniej warstwy ziemi. W stanie nieprzetworzonym doskonale nadaje się na uzupełnienie ubytków w terenie na przykład podczas rekultywacji, czy jako ziemia do przydomowych trawników.

Przygotowujemy także mieszanki na zamówienie, również według receptury klientów.

Mieszanki organiczne powstają na bazie ziemi humusowej z domieszkami substancji organicznych które wpływają na żyzność gleb uzupełniając je o mikro- i makroelementy niezbędne do zapewnienia zdrowego rozwoju roślin. Zawarty w ziemi humus powstający w dwuetapowym procesie przekształceń materii organicznej gleb, tj. biologicznego rozkładu szczątków organicznych i wtórnej syntezy, jest niezbędny dla zaistnienia wegetacji. Dodatkowo w zależności od przeznaczenia ziemię można uzupełniać suplementami organicznymi, w sposób naturalny i ekologiczny poprawiając właściwości gleby.

Oferujemy pomoc w transporcie naturalnych surowców w okolicę Olsztynka, Olsztyna, Szczytna, Nidzicy, Dąbrówna, Działdowa, Ostródy oraz dalszych dostaw. Współpracujemy z firmami posiadającym różne środki transportu dostosowane do zamawianej masy, odległości i możliwości drogowych odbiorcy. Kontakt bok@surowce-naturalne.pl tel. 603 907 085

Zapraszam do odwiedzenia strony: torf.mazur.ski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Surowce Naturalne
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish